fbpx
Blog

Email Marketing Nedir?

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ürün satmak ve bunu daha fazla insana ulaştırıp daha fazla kazanç sağlamak oldukça kolaylaştı. Yapılan araştırmalara göre e-posta sahibi olan insanların yaklaşık olarak yüzde 91′ i günde en az bir kerede olsa e-postasına gelenleri kontrol etmektedir.

Amazon E-Ticaret

Bir trilyon dolara sahip piyasa değeriyle e – ticaret sektörünün en büyük şirketlerinden olan e-ticaret firması Amazon Türkiye’deki faaliyetlerine geçtiğimiz yıllarda resmen başladı. Kimi yazar ve gazetecilerin haber ve verilerine göre kurucusu ve sahibi Jeff Bezos’u dünyanın en varlıklı insanı yapan şirket, amazon.com.tr adresi üzerinden Türkiye’de online ticarete ve alış veriş severlere merhaba dedi.

E- İhracat Nedir?

İnsanlar Adem ile Havva’dan bugüne çok ciddi bir değişim yaşadılar. Öyle ki bugün kimi zaman yaşanan teknolojik gelişmelere yetişmek mümkün bile olamıyor. Bir önceki çağda yani yirminci yüzyılda bilgisayarların gündelik yaşama girmesi ve bundan bir süre sonra insanların internet ile tanışması beraberinde çok yeni kavramları da beraberinde getirdi.