fbpx
Hizmetlerimiz

Medya Doktorum Sizin İçin Neler Yapar?

Online Satış ve gelirinizi artırma konusunda beklentilerinize katma değer yaratın.Müşteri hedef kitlelerinize yönelik çalışmaları talepleriniz doğrultusunda sizin ile birlikte belirleyen ve bu doğrultuda size ait olan ürün veya hizmetlerinizi farklı online mecralarda ön plana çıkaran Medya Doktorum, bu çalışmalara ait medya verilerinizin detaylarını raporlar halinde size haftalık veya aylık periyotlar halinde sunar. Böylelikle online tüm beklentileriniz ,ihtiyaçlarınız, sizin veya şirketinizin yapısına uygun sosyal mecra ve online trafik kanalları ile en verimli şekilde çalışmanız sağlanır.
Eğer E-ticaret veya Dijital Medya departmanınız var ise tüm bu süreci sizin ekibiniz ile sürdüreceğiz.
Eğer bu departmanınız yok ise biz sizin yerinize tüm bu işlemleri yerine getireceğiz.Bizim için önemli olan sizin ve müşterilerinizin mutluluğudur.

OPTİMİZASYON

Marka Tanıtımı ve Stratejisi

Daha Fazla Bilgi Edin

Markalar bağlı oldukları firmayı ve ürünlerini temsil ederler ve belli bir marka imajını yansıtırlar. Bir marka sadece logo veya isim olmanın da ötesinde kurum ve ürünleri hakkında tüketicinin taşıdığı duygu ve düşüncelerin ifade edilmesi, aktarılmasıdır. Malın şekli, yapısı, ambalajı dışında; tüketicinin malı algılama biçimi, zihninde nasıl konumlandırdığı marka kavramının içinde yer almaktadır. Ürün üzerinde bu kadar önemli bir etkiye sahip olan markanın, başarılı olabilmesi için marka stratejileri oluşturulması ve geliştirilmesi gerekmektedir.

SEO, SEM

Arama Motoru Optimizasyonu

Daha Fazla Bilgi Edin

Bizce SEO süreci, sadece sıralamayı edinmek için gösterilen çabadan ibaret değil. Temelde yaptığımız işin, Google’a farklı sorular/istekler yönelten kişilerin oldukça güçlü bir algoritma sonucunda en faydalı sonuca yönlendirilmesi, temeline dayandığını düşünüyoruz. Bu bağlamda değer önerisi olmayan veya bunu üretmek istemeyen projelerin etkin bir SEO sonucu üretemeyeceğine inanıyoruz. Ajans olarak çalıştığımız müşterilere hizmet verirken: en faydalı arama sonucu olabilecek sayfası/içeriği oluşturmak (içerik odaklı SEO yaklaşımı), bu içeriğe teknik anlamda arama motorlarının daha kolay ulaşmasını sağlamak (teknik SEO iyileştirmeleri) ve bu içeriğin kaydadeğerliğini web düzeyinde arttırmak (bağlantı/bahsedilme iyileştirmeleri) üzerine odaklanıyoruz.

B2C

Sosyal Medya Yönetimi ve Otomasyonu

Daha Fazla Bilgi Edin

Markanızın sosyal medyada etkisiyle bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde Marka bilinirliği ile pazarlama performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve Yeni medyada ki halkla ilişkiler kısmını yönetmektir.

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece Facebook, Twitter, instagram gibi iyi tanınmış ağlar ile birlikte tüm diğer kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

Web Sitesi Optimizasyonu

Daha Fazla Bilgi Edin

Web site optimizasyonu, bir web sitesinin işletme hedeflerini yürütme becerisini geliştirmek için kontrollü denemenin kullanılması sürecidir. Web sitenizin performansını iyileştirmek için, web sitesi sahiplerinin web sitelerinin sayfalarındaki geliştirmeler yapar. Bazı değişikler web sitenizin optimizasyonunu kötüler.
Web sitesi optimizasyonu, dönüşüm oranı optimizasyonun da kullanılan prensipleri izler ve bilimsel yönteme dayanır.

Video Pazarlama

İçerik Üretimi

Daha Fazla Bilgi Edin

Profesyonel web videoları ilgi çekici, alakalı ve ziyaretçilerinizle güven oluşturma konusunda etkilidir. Hizmet verdiğiniz pazarda konuya hakimiyetinizi, müşterilerinizle bağ kurmanızı sağlar. Bu içeriklerin üretimi dijital ekibiniz varsa onların kanalıyla yoksa bizim ekibimiz tarafından üstlenilerek marka bilinirliğinizi en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur.

E-mail Marketing

Email Marketing

Daha Fazla Bilgi Edin

E-mail marketing ya da e-posta pazarlaması hedef kitlenizdeki kullanıcılara e-posta göndererek ürün veya hizmetlerinizi pazarlamanızı sağlayan bir pazarlama kanalıdır. Aynı zamanda içerik pazarlaması için de en çok kullanılan pazarlama stratejilerinden biri olan e-posta pazarlaması doğru kullanıldığında size yüksek dönüşüm oranları sağlar.